Rebelia 

Jest 8 produktów.
Pokazywane 1 - 8 z produktów
 • Sokół Millenium do gry X-wing

  „X-Wing gra figurkowa zestaw dodatkowy Sokół Millenium”. Nie jest samodzielną grą, wymaga wersji podstawowej.

  116,50 zł
 • Z-95 Łowca Głów do gry X-wing

  Zestaw dodatkowy z pierwszej fali dodatków do gry figurkowej X-wing. W skład zestawu wchodzi pojedyńczy statek Z-95 "Łowca Głów", cztery karty pilotów oraz dodatkowe karty rozwinięć. Model jest pomalowany i gotowy do gry.Uwaga! To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagany jest zestaw podstawowy X-Wing.

  52,50 zł
 • X-wing T-65 do gry X-wing

  Zestaw dodatkowy z pierwszej fali dodatków do gry figurkowej X-wing. W skład zestawu wchodzi pojedyńczy statek X-wing T-65, cztery karty pilotów oraz dodatkowe karty rozwinięć. Model jest pomalowany i gotowy do gry.Uwaga! To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagany jest zestaw podstawowy X-Wing.

  58,50 zł
 • YT-2400 do gry X-wing

  „X-Wing gra figurkowa zestaw dodatkowy YT-2400”. Nie jest samodzielną grą, wymaga wersji podstawowej.

  96,99 zł
 • HWK-290 do gry X-wing

  Zestaw dodatkowy z pierwszej fali dodatków do gry figurkowej X-wing. W skład zestawu wchodzi pojedyńczy statek HWK-290 "Moldy Crow", cztery karty pilotów oraz dodatkowe karty rozwinięć. Model jest pomalowany i gotowy do gry.Uwaga! To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagany jest zestaw podstawowy X-Wing.

  56,50 zł
 • Y-wing do gry X-wing

  Zestaw dodatkowy z pierwszej fali dodatków do gry figurkowej Y-wing. W skład zestawu wchodzi pojedyńczy statek Y-wing, cztery karty pilotów oraz dodatkowe karty rozwinięć. Model jest pomalowany i gotowy do gry.Uwaga! To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagany jest zestaw podstawowy X-Wing.

  56,50 zł
 • ARC-170 do gry X-Wing

  Zestaw dodatkowy ARC-170 wprowadza do gry nowy statek, który nie należy do najszybszych, ale ma za to świetne możliwości łapania wrogów w swoje pole rażenia dzięki pomocniczemu polu rażenia. Trzeba jednak mieć na uwadze, że statek ma sześć zielonych manewrów o niskich wartościach 1 i 2, a jeśli chodzi o wyższe wartości, to aż cztery (na siedem) są czerwone.

  75,50 zł
 • X-Wing Myśliwiec TIE Sabine - Przedsprzedaż
  Oczekiwanie na dostawę
  Myśliwiec TIE Sabine do gry X-wing

  Przedsprzedaż! Planowana premiera 02.02Zestaw dodatkowy z pierwszej fali dodatków do gry figurkowej X-wing. W skład zestawu wchodzi pojedyńczy statek Myśliwiec TIE Sabine, cztery karty pilotów oraz dodatkowe karty rozwinięć. Model jest pomalowany i gotowy do gry.Uwaga! To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagany jest zestaw podstawowy X-Wing.

  58,50 zł
Akceptuj

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.