Horror w Arkham LCG 

Jest 4 produktów.
Pokazywane 1 - 4 z produktów
 • Horror w Arkham: Gra karciana
  Oczekiwanie na dostawę
  Horror w Arkham LCG: Gra karciana

  Demoniczne macki wypełzają z portalu do innego wymiaru. Uciekasz, walczysz czy próbujesz zamknąć portal? W nadchodzącym Horrorze w Arkham: Grze karcianej każda decyzja będzie miała znaczenie dla rozwoju przygody. Mamy przyjemność poinformować, że gra ukaże się po polsku nakładem naszego wydawnictwa.

  134,50 zł
 • Dziedzictwo Dunwich do Horror w Arkham LCG
  Oczekiwanie na dostawę
  Dziedzictwo Dunwich do Horror w Arkham LCG

  W Dziedzictwie Dunwich badacze wyruszą na poszukiwanie zaginionych profesorów i w trakcie kampanii wyruszą na Uniwersytet Miskatonic, do okrytego złą sławą Clover Club i w wiele innych miejsc. To rozszerzenie zawiera dwa pierwsze scenariusze z kampanii Dziedzictwo Dunwich. Zestaw zawiera karty 1-104 z kampanii Dziedzictwo Dunwich.

  108,00 zł
 • Muzeum Miskatonic do Horror w Arkham LCG
  Oczekiwanie na dostawę
  Muzeum Miskatonic do Horror w Arkham LCG

  Zestaw Mitów Muzeum Miskatonic zawiera 60 kart, w tym nowe karty graczy, które mogą posłużyć do ulepszenia istniejących talii oraz nowy scenariusz, które można rozegrać samodzielnie bądź jako II część kampanii Dziedzictwo Dunwich. Zestaw zawiera karty 105-146 z kampanii Dziedzictwo Dunwich.

  54,00 zł
 • Essex County Express do Horror w Arkham LCG

  Niniejszy zestaw zawiera 60 kart, w tym nowe karty graczy, które mogą posłużyć do ulepszenia istniejących talii oraz nowy scenariusz, który można rozegrać samodzielnie, bądź jako część kampanii Dziedzictwo Dunwich.Zestaw zawiera karty 147-183 z kampanii Dziedzictwo Dunwich.

  54,00 zł
Akceptuj

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.