Witamy serdecznie na stronie sklepu Casualgaming.pl

 

O Nas:

 

Nasz dom pełen jest pudełek z grami planszowymi - zniszczonych, używanych, pożyczonych, pożyczanych. Dość często (a może zbyt często) stół w naszym domu zamiast talerzy okupowany jest przez plansze, pionki, kostki do gry, a rozmowy  ze znajomymi toczą się wokół tego jaką grę kupić, jaką pożyczyć, jaką odsprzedać.

Jesteśmy na rynku od 2012 roku. Zaufały nam tysiące klientów. Sądząc po komentarzach i ilości powracających osób, są zadowoleni. 

Od innych sklepów odróżnia nas gigantyczna baza produktów, dostępna od ręki, fachowa ("ograna") obsługa i szybkość realizacji zamówień (24h).


Co mamy w ofercie:
W sprzedaży mamy gry, które znamy albo te które polecają nam znajomi i klienci. Sami jesteśmy graczami, więc ważne jest dla nas to co znajduje się  w naszej ofercie. Sporą część naszego asortymentu stanowią gry logiczne i edukacyjne (lubiane nie tylko przez dorosłych ale i dzieci), poza tym mamy w ofercie gry imprezowe, strategiczne, karciane i inne. Co ważne, oferujemy gry o różnym stopniu trudności - dla "wytrawnych graczy" jak i tych początkujących.

Dostępne sposoby płatności:


Wysyłki: PayU, przelew tradycyjny, pobranie

 

Dyżur telefoniczny codziennie w godzinach 11-20ta, pod numerem 504 863 818

 

Dane firmy:

Uprzejmie informujemy, że strony cggry.pl i CasualGaming.pl prowadzone są przez firmę Marta Nozderka Martika

Wpis do ewidencji działalności gospodarczej z dnia 26 stycznia 2010 roku nr 502483/2010 wydany przez Prezydenta miasta stołecznego Warszawy.

NIP: 113-23-64-739
REGON: 142214159

Nasza firma jest płatnikiem podatku VAT, w związku z tym na życzenie wystawiamy faktury VAT (domyślna forma to paragon fiskalny, dołączany do każdego zamówienia).

 

Wszystkie nasze przedmioty dostępne są od ręki. Nie sprzedajemy przedmiotów, których nie posiadamy fizycznie w magazynie, chyba, że na specjalne zamowienie klienta.


Akceptuj

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.